Facebook twitter  Sisene E-autokooli
Sisukaart > Registreerimine
Registreerimine
joon
joon
joon
trans
Juhiload
joon
joon
trans
Koolitused
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
joon
trans
Meelelahutus
joon
joon
joon
trans
Teenused
joon
joon
joon
trans
trans
 

Ajakava ja hinnad

Selle lehekülje abil saate otsida koolitusi. Kuna koolitusi on ajakavas väga palju, siis parema ülevaate saamiseks valige palun Teile sobiv piirkond või linn, seejärel aga millise koolituse vastu Te huvi tunnete (näit. B-kategooria lõppaste).  Allpool olevate linkidega saate veel valida õppe keelt ja tavaõppe või e-õppe koolitusi (kuvatakse neid, mille on kastis vastav "linnuke").  Vajutades valikunupule "Otsi kursuseid" peaks Teile kuvatama Teie poolt valitud koolitused lähimaks neljaks nädalaks. Samas on valikute kõrvale ilmunud kalendri abil võimalik teha täiendavaid päringuid: vaadata koolitusi kindlal kuupäeval või kalendris valitud terve kuu vältel.

Kui olete endale sobiva koolituse leidnud, siis  vajutage nupule "Edasi". Edasi saate juba täpsemad juhised koolitusele registreerimiseks. Pärast koolitusele registreerimist ja makse tasumist saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile kinnitus registreerimise õnnestumise kohta ja edasise tegutsemise juhend koolituse edukaks läbimiseks.

Tähelepanu!!!

  • Juhul, kui infokiri ei ole Teie e-postkasti 20 min jooksul saabunud, kontrollige oma postkasti rämpsposti (Spam) kausta. Infokirja mittesaabumisel, teatage sellest meile e-posti teel info[at]autosoit.ee
  • Koolitusest loobumise korral, kui koolitaja on omapoolsed kohustused täitnud, makset ei tagastata.

Kui Te ei leia endale sobivat koolitust või on muid küsimusi, siis palun helistage meie lähima regiooni õppeklassi infotelefonile või saatke kiri meie e-posti aadressil info at autosoit dot ee.

Vali linn:
Kursus:

Vali keel:  

 

© Autosõit OÜ 2010 e-post: info [at] autosoit.ee a/a EE402200221018573861

     


 
^
Üles